Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Seniorzy świętowali w Słomczynie

Koło Seniora nr 15 w Słomczynie istnieje już 10 lat. Z tej okazji w miniony poniedziałek (17 lutego) jego członkowie i sympatycy spotkali się w miejscowym domu ludowym, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy jubileusz. Były gratulacje, życzenia i pyszny tort.


Seniorzy i goście

W domu ludowym wspaniale bawili się członkowie koła seniora i ich goście, wśród których byli m.in.: Ksawery Gut – starosta piaseczyński, Ryszard Machałek – zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna i Agata Wilczek  przewodnicząca Rady Miejskiej.


Wspomnienia i wzruszenia

To jubileuszowe spotkanie stało się również okazją do przypomnienia historii koła oraz zaprezentowania jego dorobku, co zrobiła jego przewodnicząca – Maria Moskalewicz. Wszystkim udzieliła się podniosła atmosfera uroczystości. Były podziękowania, życzenia dalszej owocnej działalności oraz wspaniały jubileuszowy tort. Po części oficjalnej przyszła pora na wspólną zabawęprzy akompaniamencie zespołu muzycznego z udziałem Jacka Gocławskiego, sołtysa Słomczyna.


Galeria zdjęć

Autor: Anna Bakalarczyk

2020-02-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer