Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapowiada się ciekawy weekend

Warsztaty rodzinne i rysunkowe, turniej badmintona, spektakl dla dzieci i projekcja filmu „Wyklęty" – oto nasze propozycje na rozpoczynający się weekend. Warto w sobotę (29 lutego) i niedzielę (1 marca) wyjść z domu.


Turniej badmintona

W sobotę (29 lutego) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Turniej Grand Prix to propozycja dla aktywnych mieszkańców gminy, niezależnie od wieku, płci czy poziomu sportowego zaawansowania. Turniej rozgrywany jest w kategoriach mężczyźni, kobiety – gry pojedyncze i podwójne oraz dzieci. Start o godz. 9.30.


Potworne warsztaty

Mnóstwo kolorowego papieru, klej, nożyczki i rodzinna atmosfera to przepis na udane sobotnie popołudnie. A takie z pewnością będzie dla uczestników warsztatów plastycznych organizowanych 29 lutego przez Konstanciński Dom Kultury. Tym razem dzieci i rodzice będą wykonywać  „potworne” zaproszenia i kartki z życzeniami . Udział w zajęciach kosztuje 8 zł/os. Początek o godz. 15.00.


Studium modela

Mierzenie proporcji ciała, komponowanie postaci na płaszczyźnie i techniki rysowania węglem – tego nauczą się uczestnicy warsztatów rysunkowych prowadzonych przez malarza Aleksandra Ryszkę. Warsztaty odbędą się w niedzielę (1 marca)  w godz. 10.00–16.00  w Konstancińskim Domu Kultury. Udział w nich jest płatny i kosztuje 150 zł (cena zawiera materiały plastyczne).


Spektakl dla najmłodszych

O godz. 16.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza z kolei najmłodszych na spektakl pt. „Przygody Kubusia i Ancymona”. Wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka przeniesie dzieci w świat fantazji. Bilety po 15 zł (dzieci) i 20 zł (dorośli) są do nabycia w kasie KDK lub na: www.konstancinskidomkultury.pl.


Dzień Żołnierzy Wyklętych

Na zakończenie weekendu, z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, zapraszamy na film pt. „Wyklęty” w reż. Konrada Łęckiego oraz prelekcję Witolda Rawskiego poświęconą zapomnianym bohaterom. Projekcja filmu w KDK o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-02-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer