Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

ARiMR otwiera swoje placówki

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa otwiera swoje placówki. W pierwszej kolejności będą to biura powiatowe i wybrane biura w oddziałach regionalnych. Od poniedziałku (18 maja) na miejscu rolnicy załatwią sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi czy sprawy dotyczące działań premiowych.


W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, od 16 marca ograniczona została możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem w biurach powiatowych, oddziałach regionalnych i centrali ARiMR.


Otwarcie biur powiatowych

Po okresie zamrożenia, od najbliższego poniedziałku (18 maja) ARiMR częściowo się otwiera. Rolnicy ponownie będą mogli w biurze powiatowym załatwić sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi czy sprawy dotyczące działań premiowych. W standardowym trybie działać zaczną także Biura Wsparcia Inwestycyjnego i Biura Działań Premiowych w oddziałach regionalnych. Wszędzie obowiązywać będą wzmożone zasad bezpieczeństwa.


Kolejny krok

W dalszym ciągu pozostaje możliwość złożenia dokumentów za pośrednictwem wrzutni, które znajdują się przy placówkach ARiMR. Kolejnym etapem powrotu do normalności będzie możliwość uzyskania pomocy technicznej w biurach powiatowych przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. Szczegółowe informacje na stronie: www.arimr.gov.pl.

Autor: Informacja prasowa ARiMR

2020-05-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer