Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dzień Dziecka online

Niestety, w tym roku nie spotkamy się w Parku Zdrojowym na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Za to zapraszamy do zabawy w sieci. Konstanciński Dom Kultury przygotował kilka atrakcji online – warsztaty rodzinne i spektakl.


– Oczywiście namawiamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a kiedy już wrócicie ze spaceru po Parku Zdrojowym odwiedźcie naszego Facebooka – zachęca Konstanciński Dom Kultury, który z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotował kilka wirtualnych atrakcji.


Warsztaty i konkurs

W najbliższą niedzielę (31 maja) o godz. 15.00 premiera warsztatów rodzinnych online pt. „Coś z niczego”. Animatorka Jolanta Łaba pokaże, jak z niepotrzebnych pudełek, słoików czy puszek „wyczarować” piękne przedmioty. Pochwalcie się swoimi dziełami. Zróbcie zdjęcie i zamieście je na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury. Autorzy prac, które otrzymają najwięcej lajków, otrzymają nagrody.


Spektakl

Natomiast w poniedziałek (1 czerwca) o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl online teatru Forma pt. „Chase w magicznym programie komicznym”. W show znajdą się sztuczki uwielbiane przez dzieci. Cały występ będzie pełen żartów i sytuacyjnych gagów. Pomocnikiem iluzjonisty Damiano będzie Chase z kreskówki „Psi Patrol”. Dobrej zabawy!

Autor: KDK

2020-05-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer