Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Flis Festiwal online

Niestety w tym roku nie spotkamy się w Gassach nad Wisłą podczas Flis Festiwalu – Jarmarku Kultury Urzecza, ale Stowarzyszenie Binduga i Konstanciński Dom Kultury zapraszają na Facebooka, gdzie przez cały tydzień (od 5 do 8 maja) będą publikowane różne flisackie ciekawostki. Czeka też konkurs fotograficzny z nagrodami.


Mimo odwołania tegorocznego Flis Festiwalu w Gassach zachęcamy do spacerów i przejażdżek rowerowych po wyjątkowym nadwiślańskim Urzeczu, a Konstanciński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. 


Zrób zdjęcie

Jego zasady są proste. Wystarczy sfotografować swoje ulubione miejsce nad Wisłą lub zrobić sobie selfie na jego tle, a następnie zdjęcie opublikować w komentarzu pod postem o konkursie na facebookowym profilu Konstancińskiego Domu Kultury. Fotografie, które dostaną najwięcej like'ów, zostaną zaprezentowane na wystawie podczas przyszłorocznego Jarmarku Kultury Urzecza. Dla laureatów przygotowano także wyjątkowy upominek – najnowsze wydanie „Rocznika Nadwiślańskiego Urzecza”. 


Tydzień na Urzeczu

Ponadto Stowarzyszenie Binduga i Konstanciński Dom Kultury zapraszają na Facebooka, gdzie przez cały tydzień (od 5 do 8 maja) na profilu KDK będą publikowane różne flisackie ciekawostki. Nie zabraknie muzyki i odrobiny wyjątkowej historii regionu. Przypomnimy sobie poprzednie edycje imprezy, poznamy tradycyjne potrawy, a także sprawdzimy, co w tych trudnych czasach słychać u flisaków. Obędą się również warsztaty plastyczne online dla dzieci, których motywem przewodnim będzie oczywiście Urzecze.

Autor: KDK

2020-05-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer