Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Narysuj wiosnę, wygraj nagrody

Przypominamy o naszym konkursie plastycznym dla dużych i małych artystów pt. „Wiosna, ach to Ty”. Na prace, wykonane techniką dowolną, czekamy do 31 maja. Dajcie się ponieść wyobraźni!


Rozwiń kreatywność

Jest mnóstwo możliwości i technik artystycznych, dlatego też nie ograniczamy Was! Farby, pastele, a może kredki? Rozwińcie swoją kreatywność, pobudźcie fantazję. Pamiętajcie tylko, że tematem przewodnim jest wiosna w gminie Konstancin-Jeziorna i musi to być widoczne w Waszych pracach. Redakcja Biuletynu Informacyjnego Gminy wybierze i nagrodzi trzy najciekawsze. Mamy też nagrody pocieszenia. 


Zeskanuj i wyślij

Podpisaną przez autora pracę konkursową oraz formularz zgłoszeniowy (stanowiący załącznik do regulaminu konkursu), z dopiskiem „Wiosna, ach to Ty”, należy przysyłać do 31 maja br. pocztą tradycyjną do siedziby urzędu (ul. Piaseczyńska 77) lub w formie skanu/zdjęcia na adres mailowy: promocja@konstancinjeziorna.pl.


Do pobrania

Autor: Magdalena Misiewicz

2020-05-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer