Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszają zajęcia opiekuńcze w szkołach

Od najbliższego poniedziałku (25 maja) rusza opieka wychowawcza z elementami dydaktycznymi dla uczniów klas I–III szkół podstawowych. Zainteresowanie rodziców jest jednak niewielkie. W pierwszym tygodniu w czterech gminnych szkołach udział w zajęciach weźmie ok. 70 dzieci.


Uczniowie najmłodszych klas do szkół mogą wrócić od poniedziałku (25 maja). Placówki nie będą jednak prowadziły tradycyjnych lekcji, a opiekę wychowawczą z elementami dydaktycznymi. Na razie zainteresowanie rodziców jest niewielkie. Zgodnie z ich deklaracjami w zajęciach, w pierwszym tygodniu, weźmie udział łącznie ok. 70 dzieci. Są to uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych nr 1, 2 i 3 oraz Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5.

Dyrektorzy wszystkich placówek opracowali procedury bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-05-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer