Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wolontariusze chętnie pomogą

Jesteś osobą samotną, schorowaną, starszą lub niepełnosprawną? Potrzebujesz pomocy w codziennych czynnościach lub po prostu zwykłej rozmowy? Wolontariusze czekają w pełnej gotowości. Wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić.


Gotowi do pomocy

Bazę wolontariatu prowadzi Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Powstała w lutym 2019 r., a jej celem jest łączenie osób potrzebujących z tymi, którą taką pomoc oferują. W bazie jest już ponad 100 osób wspierających siebie nawzajem. Jak informuje Edyta Banasiewicz, jej koordynatorka, obecnie do dyspozycji są wolni wolontariusze, którzy chętnie pomogą w codziennych czynnościach, zakupach czy gotowaniu lub po prostu wysłuchają i wesprą dobrym słowem.


Wypełnij formularz lub zadzwoń

Aby skorzystać z pomocy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.wolontariat.piaseczno.pl. Można też skontaktować się z koordynatorką bazy mailowo: wolontariat@piaseczno.pl lub telefonicznie: 515 025 900.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer