Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Firma zakupi płyny dezynfekujące dla urzędu

Kolejna lokalna firma, tym razem Klinkier Bud” z Konstancina-Jeziorny, włączyła się do walki z koronawirusem. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Czesław Penconek, sfinansuje zakup 100 litrów płynów dezynfekujących na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy. Dziękujemy!


Dezynfekcja aut

We wtorek (24 marca) pisaliśmy o inicjatywie Grzegorza Kowalczyka, mieszkańca naszej gminy i współwłaściciel firmy Franqars, który bezpłatnie zdezynfekuje – poprzez ozonowanie – wszystkie gminne pojazdy użytkowane przez Straż Miejską, Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miasta i Gminy, a także wozy bojowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Dodatkowo z wirusów i bakterii oczyszczone zostaną radiowozy należące do Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie.


Zakup płynów

W walkę z koronawirusem włączyła się kolejna lokalna firma. Tym razem „Klinkier-Bud P.P.U.H. Czesław Penconek” z Konstancina-Jeziorny sfinansuje zakup 100 litrów płynów dezynfekujących i przekaże je na potrzeby konstancińskiego Urzędu Miasta i Gminy. Serdecznie dziękujemy!

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer