Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Komunikaty przypomną o ograniczeniach

Od piątku (27 marca) komunikaty nadawane za pośrednictwem syren alarmowych będą przypominały mieszkańcom Mazowsza o ograniczeniach w przemieszczaniu się. Polecenie w tej sprawie wydał wojewoda Konstanty Radziwiłł.


Polska walczy z koronawirusem. Od środy (25 marca) w kraju obowiązują nowe obostrzenia. Wychodzenie z domu ograniczone do absolutnego minimum, zakaz poruszania się w grupach większych niż dwie osoby, z wyłączeniem rodzin, i kary za nieuzasadnione gromadzenie się w miejscach publicznych – oto niektóre z nich. 

O narodowej kwarantannie od piątku (27 marca), na polecenie wojewody mazowieckiego, będą przypominały specjalne komunikaty. Będą one nadawane za pośrednictwem systemu punktów alarmowych (syren). Kilka razy dziennie usłyszymy komunikat o treści: „Uwaga mieszkańcy! W związku ze stanem epidemii pozostańcie w domach. Wprowadzono ograniczenie w przemieszczaniu się. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo".

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer