Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Obiekty sportowo-rekreacyjne zamknięte

Gmina Konstancin-Jeziorna z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego zamknęła do odwołania wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne, w tym place zabaw, siłownie plenerowe oraz wybieg dla psów, których jest właścicielem. Władze miasta o to samo zaapelowały też do podmiotów prywatnych.


Zagrożenie epidemiczne

Decyzja o czasowym wyłączeniu z użytkowania wszystkich gminnych obiektów sportowych i rekreacyjnych została podjęta w związku z obecną sytuacją oraz na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego. 


Zamknięte do odwołania

Zamknięte do odwołania zostały obiekty sportowe i rekreacyjne, w tym: place zabaw, siłownie plenerowe i wybieg dla psów przy ul. Chylickiej, których właścicielem jest gmina Konstancin-Jeziorna. Jednocześnie burmistrz Kazimierz Jańczuk rekomenduje prywatnym podmiotom również okresowe wyłączenie z użytkowania ww. obiektów położonych na terenie naszej gminy.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer