Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pojazdy służbowe będą dezynfekowane

Samochody służbowe będące własnością gminy Konstancin-Jeziorna, ale także policyjne radiowozy konstancińskiego komisariatu zostaną zdezynfekowane poprzez ozonowanie. Taką formę pomocy w walce z koronawirusem zaoferował bezpłatnie Grzegorz Kowalczyk, mieszkaniec naszej gminy i współwłaściciel firmy Franqars, za co serdecznie dziękujemy.

Zdezynfekowane zostaną wszystkie gminne pojazdy użytkowane przez Straż Miejską, Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miasta i Gminy, a także wozy bojowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Dodatkowo współwłaściciel firmy Franqars oczyści z wirusów i bakterii radiowozy należące do Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie.

Warto podkreślić, że ozonowanie to najskuteczniejsza forma dezynfekcji pojazdu bez użycia środków chemicznych, która neutralizuje m.in. bakterie i wirusy. Dzięki postaci gazowej ozon dociera we wszystkie zakamarki wnętrza samochodu, niszcząc wszystkie niepożądane organizmy. Przy tym ozonowanie jest obojętne dla zdrowia, ponieważ ozon ulega biodegradacji do czystego tlenu.

Autor: PWZ

2020-03-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer