Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Radna odznaczona medalem

Bożena Wierzbicka, radna Rady Miejskiej, została odznaczona przez Prezydenta RP Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Mieszkankę Konstancina-Jeziorny wyróżniono za „wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i ich czynach w walce o niepodległość Polski.


Za wybitne zasługi

Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości zostały wręczone 28 lutego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Wyróżnienia w imieniu Prezydenta RP przekazał Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski. W gronie 29 osób uhonorowanych medalem była m.in. Bożena Wierzbicka. Radna Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna została odznaczona za „wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i ich czynach w walce o niepodległość Polski”.


Odznaczenie pamiątkowe

Medal jest odznaczeniem o charakterze pamiątkowym, nadawanym obywatelom polskim w okresie trwania Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2018–2021.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer