Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Radna trzecia w województwie

Bożena Wierzbicka, radna Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny, zajęła trzecie miejsce w etapie wojewódzkim plebiscytu dziennika „Polska Times” na „Osobowość Roku 2019”. Konstancinianka nominowana była w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna. Gratulujemy!

Dziennik „Polska Times” w środę (4 marca) ogłosił zwycięzców głosowania wojewódzkiego w plebiscycie „Osobowość Roku 2019”. W kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna trzecie miejsce zajęła Bożena Wierzbicka, radna Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny, która była nominowana za aktywne działania na rzecz lokalnej społeczności i włączanie się w akcje społeczne. Radna uzyskała łącznie 2521 głosów, w tym 2082 głosy pochodzą z głosowania na etapie powiatowym, w którym była pierwsza. Serdecznie gratulujemy. W tej kategorii zwyciężył Henryk Strzelczyk, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie. Drugi był Adam Bielan, europoseł z Radomia. 

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer