Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Starostwo zamknęło swoje filie

W związku z sytuacją epidemiologiczną Starostwo Powiatowe w Piasecznie do odwołania zamknęło swoje filie mieszczące się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Chodzi o wydziały: komunikacji i transportu, geodezji i katastru oraz architektoniczno-budowlany.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie od czwartku (12 marca) zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów. Zamknięte zostają także wszystkie jego filie, w tym te mieszczące się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Chodzi o Wydział Komunikacji i Transportu, Wydział Geodezji i Katastru oraz Wydział Architektoniczno-Budowlany. Od teraz do odwołania sprawy związane m.in. z rejestracją samochodu lub ewidencją gruntów i budynków załatwimy tylko w Piasecznie.

Poniżej szczegóły:

 • Wydział Architektoniczno-Budowlany (ul. Chyliczkowska 14)
  Do budynku starostwa wpuszczane będą 3 osoby jednocześnie bez objawów chorobowych. Czynne będzie tylko biuro podawcze (1 stanowisko) oraz Terenowy Punkt Paszportowy. Z wydziałem należy się kontaktować wyłącznie telefonicznie, mailowo lub za pomocą e-PUAP. Wszystkie przygotowane już dokumenty (zaświadczenia, decyzje etc.) będą przesyłane drogą mailową lub pocztową.

 • Wydział Komunikacji i Transportu (ul. Czajewicza 2/4)
  Czynne będą 3 stanowiska, w których obsługiwanych będzie 20 interesantów dziennie – wyłącznie po umówieniu telefonicznym:
  a) w Dziale Rejestracji Pojazdów – 22 736 48 66,
  b) w Dziale Praw Jazdy – 22 736 48 77,
  c) w Dziale Transportu – 22 736 48 82.
  Do budynku wpuszczanych będzie 3 interesantów jednocześnie.

 • Wydział Geodezji i Katastru (ul. Czajewicza 20)
  Do budynku wpuszczanych będzie 3 interesantów jednocześnie, obsługa interesantów wyłącznie po umówieniu telefonicznym: 22 735 35 43. W sali wglądu do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego przebywać może 1 osoba.

Szczegóły wprowadzonych zmian dostępne są na stronie: www.piaseczno.pl.

Autor: Patryk Siepsiak/info: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

2020-03-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer