Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Telefon zaufania dla uczniów

No Bell Szkoła Podstawowa i Fundacja Ludzi Otwartej Wyobraźni Flow z Konstancina-Jeziorny uruchomiły „Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne”. Telefon zaufania dla uczniów z powiatu piaseczyńskiego działa od środy do niedzieli w godz. 17.00–1.00. Pod numerem telefonu 725 400 309 dyżury pełnią psycholodzy.


Pokonać strach

W związku z pandemią koronawirusa polscy uczniowie znaleźli się w całkiem nowej sytuacji. Dzieci na długie tygodnie utknęły w domu, znalazły się w izolacji, często z rodziną, w której nie czują się bezpiecznie, nie mają oparcia w najbliższych. Młody człowiek żyje w napięciu, jest przerażony, boi się teraźniejszości i przyszłości, boi się konsekwencji choroby COVID-19.


Zadzwoń! Pomożemy!

Właśnie dlatego szkoła No Bell i Fundacja Ludzi Otwartej Wyobraźni Flow z Konstancina-Jeziorny postanowiły wyjść z pomocą i zaoferować wsparcie psychologiczne dla uczniów z powiatu piaseczyńskiego. „Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne” działa od środy do niedzieli w godz. 17.00–1.00. Pod nr. tel. 725 400 309 dyżury pełnią szkolni psycholodzy. Można zadzwonić lub wysłać SMS-a o treści: @flowfundacja.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-04-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer