Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uwaga! Nowa organizacja pracy urzędu

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, od poniedziałku (16 marca) do odwołania burmistrz gminy wprowadził nową organizację pracy Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Uwaga! Interesanci będą przyjmowani tylko w sprawach niecierpiących zwłoki.

Oto szczegóły:

  1. W biurze obsługi mieszkańców wyznaczono jedno stanowisko podawcze, w którym interesant będzie mógł złożyć dokumenty tylko w sprawach niecierpiących zwłoki. Pracownik stanowiska podawczego nie będzie udzielał informacji w sprawach załatwianych przez Urząd.
  2. Stanowisko podawcze czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–14.00.
  3. Interesanci do budynku Urzędu Miasta i Gminy będą wchodzić pojedynczo, wejściem od strony ul. Kolejowej.
  4. Zaleca się, aby interesant, po wejściu do budynku, dokonał dezynfekcji rąk środkami
    dezynfekującymi udostępnionymi przez Urząd Miasta i Gminy.
  5. Poza kolejnością, pojedynczo, będą obsługiwani Interesanci ubiegający się o wydanie aktu zgonu.
  6. Inne sprawy Interesanci mogą załatwiać telefonicznie lub pisemnie, za pomocą poczty
    tradycyjnej lub elektronicznej. Numery telefonów dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy: konstancinjeziorna.pl w zakładce: Samorząd Urząd Miasta i Gminy Dane teleadresowe. Korespondencję drogą elektroniczną należy kierować na adres: kancelaria@konstancinjeziorna.pl.

Przepraszamy mieszkańców za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z wprowadzonymi zmianami. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość.
Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer