Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

ZTM wprowadza sobotnie rozkłady jazdy

Od poniedziałku (23 marca) do odwołania pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego będą kursowały według sobotnich rozkładów jazdy. W gminie Konstancin-Jeziorna dotyczy to autobusów linii nr: 139, 200, 251, 710, 724 i 742. Rozkłady jazdy lokalnych linii L pozostają bez zmian.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje, że od najbliższego poniedziałku (23 marca), pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego, będą przez cały tydzień kursowały według sobotnich rozkładów jazdy. 

Dotyczy to również podmiejskich linii autobusowych, które jeżdżą po terenie gminy Konstancin-Jeziorna: 139, 200, 251, 710, 724 i 742. Linia nr 710 uzupełniona zostanie o dodatkowe kursy. Autobusy lokalnych linii L będą kursowały według normalnych rozkładów jazdy. 

Z częstotliwością sobotnią, ale z dodatkowymi pociągami w godzinach szczytu, będzie jeździło także warszawskie metro. Powyższe zmiany nie dotyczą Szybkiej Kolei Miejskiej, której wszystkie linie będą kursowały według rozkładu jazdy dnia powszedniego.

Szczegóły na stronie internetowej: www.wtp.waw.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-03-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer