Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bajeczna fiesta online

W najbliższą niedzielę (15 listopada) Konstanciński Dom Kultury zaprasza najmłodszych na „Bajeczną fiestę”. Bawimy się online na Facebooku i YouTubie. Start o godz. 16.15. Będzie dużo muzyki, piosenek, tańca i dobrego humoru.

„Bajeczna fiesta” to spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca i animacji. Najmłodszych widzów do świata szaleństwa i dobrej zabawy zabiorą m.in. biedronka Ilonka, pszczółka Julka i jelonek Bronek. 


Zabawa i ekologia

Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać piosenki, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok humoru nie zabraknie też treści edukacyjnych. Najmłodsi dowiedz się m.in. w jaki sposób można dbać o przyrodę. Nauczą się zasad segregacji odpadów. Ponadto aktorzy Teatru Kultureska pokażą dzieciom jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza.


Na Facebooku i YouTubie

Po przedstawieniu Konstanciński Dom Kultury zaprasza na swoją stronę internetową: www.konstancinskidomkultury.pl (link otwiera się w nowym oknie), na której będzie można pobrać ćwiczenia i kolorowanki dotyczące bajki. Spektakl „Bajeczna fiesta” do zobaczenia już w najbliższą niedzielę (15 listopada) na Facebooku KDK i YouTubie (linki otwierają się w nowym oknie) lub poniżej. Początek o godz. 16.15.


Wideo


Autor: KDK

2020-11-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer