Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejkę zarezerwujesz przez internet

Od poniedziałku (2 listopada) wszystkie filie zamiejscowe Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Piasecznie oferują internetową rejestrację do kolejki. Osoby, które właśnie w ten sposób umówią się na wizytę, będą obsługiwane w pierwszej kolejności.

Rejestracja pojazdów, odbiór dokumentów, wydawanie praw jazdy czy zgłaszanie wszelkich zmian dotyczących pojazdów już zarejestrowanych – to sprawy, które załatwimy w Wydziale Komunikacji i Transportu po wcześniejszym umówieniu wizyty online. Jest to wygodne rozwiązanie dla mieszkańców – bez konieczności stania w kolejkach.

Od poniedziałku (2 listopada) internetowa rejestracja dostępna jest także we wszystkich filiach zamiejscowych, w tym w Konstancinie-Jeziornie. W celu ustalenia wizyty należy wypełnić formularz dostępny na stronie: bezkolejki.eu/filia_kj.

Uwaga! Jeżeli do rejestracji lub zmiany danych jest więcej niż jeden pojazd, to należy zarezerwować terminy na każdy pojazd osobno. Urzędnicy proszą o punktualne przybycie na umówiony termin oraz wcześniejsze wypełnienie wniosku.

Ponadto piaseczyńskie starosto informuje, że osoby nieumówione na wizytę będą obsługiwane, gdy zwolni się miejsce przy stanowisku obsługi i czas na to pozwoli – może się to wiązać z dłuższym oczekiwaniem.

Autor: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

2020-11-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer