Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Mural dla Niepodległej

Uczniowie Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie stworzyli niezwykły mural. Powstał on z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Praca plastyczna zdobi jedną z klas.

Konstancińska „piątka” wzięła udział w konkursie „Mural dla Niepodległej”, w ramach którego powstała niezwykła praca plastyczna. Jej poszczególne elementy uczniowie wykonywali na lekcjach zajęć artystycznych oraz na godzinach wychowawczych.


Niepodległy kraj

Dzieci i młodzież tworząc mural poszerzali swoją wiedzę na temat drogi Polski do niepodległości, ale przede wszystkim wspólnie się integrowali. – To niezwykle ważne, abyśmy pielęgnowali naszą niepodległość – podkreśla Anna Kulczycka, nauczyciel z SPI nr 5, opiekun pocztu sztandarowego i współorganizator wydarzenia. – Młodzi ludzie muszą wiedzieć, że jesteśmy wolnym, niepodległym krajem.


Z okazji Święta Niepodległości

Uczniowie i nauczyciele dumni są z efektu końcowego. Mural zdobi teraz jedną z klas. A to wszystko z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer