Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nagraj film i wygraj nagrody

Główny Urząd Statystyczny i Telewizja Polska, w związku z trwającym Powszechnym Spisem Rolnym, organizują konkurs filmowy. Wystarczy nakręcić krótkie wideo opowiadające o tym, dlaczego liczy się rolnictwo? Prace można zgłaszać do 30 października. Zwycięski film zostanie wyemitowany w TVP3 Warszawa.

Celami konkursu są: promocja trwającego Powszechnego Spisu Rolnego, zwiększenie zainteresowania dokonaniem samospisu przez miejscowych rolników oraz zbudowanie zaufania do rachmistrzów spisowych.


Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie za pomocą formularza zgłoszeniowego (link otwiera się w nowym oknie) filmu wykonanego samodzielnie za pomocą telefonu komórkowego w dowolnej technice, którego długość nie przekracza 1 minuty, w powszechnych formatach odtwarzania. Termin składania prac konkursowych mija 30 października br. Telefony w dłoń! Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu dostępne na stronie: warszawa.stat.gov.pl (lnk otwiera się w nowym oknie).

Autor: Magdalena Misiewicz (źródło: GUS)

2020-10-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer