Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nagrody dla sportowców – złóż wniosek

Uwaga sportowcy, trenerzy, kluby i stowarzyszenia kultury fizycznej! Do 15 listopada można składać wnioski o przyznanie nagrody burmistrza za wybitne wyniki sportowe. W tym roku pula nagród pieniężnych wynosi 35 tys. zł.

Wybitne wyniki

Wyróżnienia przyznawane są corocznie. O nagrodę burmistrza mogą ubiegać się sportowcy zameldowani w gminie Konstancin-Jeziorna na pobyt stały, którzy mają na swoim koncie wybitne wyniki we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym o randze m.in.: igrzysk olimpijskich, mistrzostw i pucharu świata lub Europy, ligi światowej lub europejskiej, organizowanych przez uprawnione federacje, związki i centrale sportowe. Szansę na nagrodę mają również osoby, które zajęły miejsca od I do IV w mistrzostwach Polski lub I miejsce w mistrzostwach województwa, grają w ligach krajowych (ekstraklasa, I i II liga) lub osiągnęły inne, szczególne sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych. 


Wnioski

Wnioski mogą składać: władze klubów sportowych, stowarzyszenia kultury fizycznej lub związki sportowe, jednostki oświatowe, mieszkańcy gminy oraz właściwa komisja Rady Miejskiej.

Wniosek o przyznanie nagrody musi zawierać:

 • dane osobowe kandydata, w tym imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu;
 • dane dotyczące wyniku sportowego, za który ma być przyznana nagroda wraz z dokumentami uprawnionego podmiotu sportowego potwierdzającego dany wynik;
 • uzasadnienie wniosku;
 • dane podmiotu zgłaszającego wniosek.

Osiągnięcia sportowe powinny dotyczyć okresu od 1 listopada 2019 r. do 31 października 2020 r. i muszą być udokumentowane – do wniosku należy załączyć potwierdzenie wydane przez np. klub sportowy lub inny uprawniony podmiot – federację, związek i centralę sportową).


Terminy

Termin zgłaszania kandydatur mija 15 listopada. 

Dokumenty można złożyć:

 • w skrzynce podawczej ustawionej w holu urzędu od ul. Kolejowej
  (w zamkniętej kopercie z dopiskiem - Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna);
 • mailowo - kancelaria@konstancinjeziorna.pl;
 • w skrzynce podawczej na platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP);
 • lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna,
  ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna (w tym przypadku decyduje data wpływu wniosku do urzędu). 

Listę tegorocznych wyróżnionych poznamy w grudniu.

Więcej informacji można uzyskać w Biurze Komunikacji Społecznej UMiG (ul. Piaseczyńska 77, pok. nr 4, nr tel.: 22 484 24 46).

Autor:

2020-11-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer