Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nasza akcja: Wspieramy lokalne firmy

Startujemy z drugą edycją naszej akcji „Wspieramy lokalne firmy”, w ramach której stworzymy kolejną bazę konstancińskich przedsiębiorców. Zamieścimy ją w Biuletynie Informacyjnym Gminy oraz na naszej stronie internetowej. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada. Razem przetrwamy ten trudny czas.

Epidemia koronawirusa i kolejne obostrzenia wprowadzane przez polski rząd negatywnie odbijają się na działalności lokalnych firm. Wiele małych i średnich przedsiębiorstw, w związku z aktualną sytuacją, wciąż boryka się z trudnościami finansowymi. Branże najbardziej dotknięte przez kryzys to m.in. gastronomiczna, hotelowa, beauty, fitness czy rozrywkowa.


Wesprzeć lokalny biznes

Aby wesprzeć konstanciński biznes w tym trudnym czasie, rozpoczynamy drugą edycję akcji informacyjnej „Wspieramy lokalne firmy”. Jest ona skierowana do przedsiębiorców, którzy są zarejestrowani i prowadzą działalność gospodarczą w gminie Konstancin-Jeziorna. W ramach akcji stworzymy kolejną bazę lokalnych firm. Zamieścimy ją w najbliższym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna oraz na naszej stronie internetowej w zakładce: Wspieramy lokalne firmy. Pamiętajmy też, że korzystając z lokalnych usług wspieramy konstancińską społeczność i chronimy miejsca pracy. Jest to niezwykle ważne, bo to właśnie wpływy z podatków od miejscowych firm zasilają budżet gminy.


Czekamy na zgłoszenia

Na nowe zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2020 r. Wypełniony formularz (do pobrania poniżej) należy przesłać na adres e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl (każdy przedsiębiorca może przesłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy). Uwaga! W naszej akcji nie mogą uczestniczyć firmy, które brały już udział w jej poprzedniej edycji.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej UMiG (nr. tel.: 22 484 24 41).   

Baza firm, które zgłosiły się w pierwszej edycji akcji „Wspieramy lokalne firmy”, dostępna jest w zakładce: Nasz gmina/Wspieramy lokalne (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer