Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Otwarcie kolejnych ofert online

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że w środę (4 listopada) i w czwartek (5 listopada) o godz. 10.30 emitowane będą transmisje z otwarcia ofert w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonych w trybie przetargu nieograniczonego.

Zgodnie z przepisami

Forma otwarcia ofert online ma związek z panującą epidemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami. Zgodnie z informacją wydaną przez Urząd Zamówień Publicznych transmisja przez internet w sposób wystarczający realizuje zasadę, o której mowa w art. 86 ust. 2 Pzp: otwarcie ofert jest jawne i następuje bezpośrednio po upływie terminu do ich składania – z tym, że dzień, w którym upływa termin składania ofert jest dniem ich otwarcia. Tym samym brak możliwości fizycznej obecności zainteresowanych osób przy otwarciu ofert z jednoczesnym zapewnieniem transmisji online i podaniu uprzedniej informacji o transmisji nie stanowi naruszenia przepisów ustawy Pzp.


Otwarcie ofert

Najbliższe transmisje:

  • środa (4 listopada) o godz. 10.30 w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Budowa drogi gminnej (klasy D) do parkingu przy ul. Kolejowej w Konstancinie-Jeziornie ”. 
  • czwartek (5 listopada) o godz. 10.30 w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Dostawa laptopów na potrzeby gminy Konstancin-Jeziorna ”.

Transmisje będą prowadzone na kanale YouTube gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor: BZP

2020-11-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer