Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Restauracja pomaga seniorom

Konstancińskie restauracje w okresie pandemii są w ciężkiej sytuacji, mimo to chętnie włączają się w akcje pomocowe. Jest wśród nich „SzwajcarkA Bistro & Cafe”, która wspiera kombatantów, represjonowanych przez III Rzeszę oraz potrzebujących seniorów ciepłymi obiadami.

Na konstancińskich przedsiębiorców można liczyć. Pomagali podczas pierwszej fali zakażeń koronawirusem, pomagają także teraz. 


Obiady dla kombatantów

Od trzech tygodni restauracja „SzwajcarkA Bistro & Cafe” zapewnia doświadczonym przez los kombatantom, represjonowanym przez III Rzeszę oraz potrzebującym seniorom bezpłatne obiady. Ciepłe posiłki są przygotowywane specjalnie z myślą o osobach starszych i dostarczane do miejsca ich zamieszkania. 


Podziękowania

– Pomocą służą nam ludzie wielkiego serca, spolegliwi, szczególnie wyczuleni na potrzeby członków naszego społeczeństwa, tych najbardziej bezbronnych, znajdujących się w trudnej sytuacji, którzy uważają iż nie można pozostawić ich bez pomocy – mówi Andrzej Mossakowski, sekretarz generalny Stowarzyszenia Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę. – Za tę troskę, pamięć oraz zrozumienie potrzeb bliźniego bardzo serdecznie dziękuje.


Daj nam znać

Wiemy, że takich przedsięwzięć jest więcej. Jeśli twoja restauracja również niesie pomoc w tym trudnym czasie, daj nam znać – napisz: promocja@konstancinjeziorna.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer