Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Starostwo sprzedaje zabytkową willę

Starostwo Powiatowe w Piasecznie wystawiło na sprzedaż zabytkową willę w Konstancinie-Jeziornie. Budynek z 1912 r. zlokalizowany jest w pięknej okolicy przy ul. Gąsiorowskiego. Jego cena wywoławcza, wraz z działką, to 4,4 mln zł. 

Piaseczyńskie starostwo sprzedaje dwie nieruchomości przy ul. Gąsiorowskiego w Konstancinie-Jeziornie. Pierwsza działka (nr 53) jest niezabudowana i ma pow. 4325 m kw. Żeby stać się jej posiadaczem, trzeba wyłożyć minimum 1,5 mln zł.


Zabytkowa willa

Na drugiej nieruchomości (nr 31) stoi piękna willa, w której przed wojną mieścił się pensjonat „Jasna”. Budynek pochodzi z 1912 r. Położony jest w uzdrowiskowej części Konstancina-Jeziorny, wśród przedwojennych i modernistycznych willi. Pensjonat był niegdyś częścią elitarnego i ekskluzywnego letniska w okolicy Warszawy. Powierzchnia użytkowa willi wynosi 321 m kw. Jej cena wywoławcza, wraz z działką o pow. 9554 m kw., to 4,4 mln zł.

Szczegóły przetargów na stronie internetowej: www.piaseczno.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-10-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer