Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wesprzyjmy Stocer swoimi głosami!

Jest szansa, aby przy Ośrodku Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji Stocer w Konstancinie-Jeziornie powstała aktywna strefa naukowo-sportowa. Jej budowa, w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, zależy od naszych głosów. Projekt możemy wesprzeć do 16 listopada.

Przypominamy! Do 16 listopada trwa głosowanie na najlepsze projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Mieszkańcy województwa mogą wybierać spośród kilkudziesięciu zadań.


Dla dzieci i młodzieży

Mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna zachęcamy do głosowania na projekt nr 112: „Stocer dla dzieci – aktywna strefa naukowo-sportowa”. Zakłada on budowę placu zabaw i ścieżek edukacyjnych dla pacjentów Ośrodka Ortopedyczno–Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji Stocer. Koszt zadania to 526 100 zł. Szczegóły TUTAJ (link otwiera się w nowym oknie).


Jak głosować?

Aby zagłosować na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza należy wejść na stronę internetową: bom.mazovia.pl (link otwiera się w nowym oknie). Każdy mieszkaniec Mazowsza może oddać głos na dwa zadania – jeden z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z puli podregionalnej, ale głos oddany tylko na jeden projekt też jest ważny. Więcej informacji na stronie Budżetu Obywatelskiego Mazowsza (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer