Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Załatwiaj sprawy urzędowe online

Sprawy urzędowe można załatwiać bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego profil zaufany. To wygodne narzędzie, dzięki któremu online można m.in. zgłosić utratę dokumentu tożsamości, uzyskać odpis aktu stanu cywilnego czy dokonać wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Podpowiadamy, jak go założyć i jak z niego korzystać.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy oraz pracowników urzędu, apelujemy o ograniczanie osobistych wizyt w konstancińskim magistracie. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych. Wiele spraw urzędowych załatwimy przez internet, nie ruszając się z domu. Taką możliwość daje nam profil zaufany.


Załóż przez internet

Jest to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu potwierdzimy swoją tożsamość w internecie. Mając profil zaufany można online np. zgłosić utratę dokumentu tożsamości, uzyskać odpis aktu stanu cywilnego, założyć lub zawiesić działalność gospodarczą czy dokonać wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Uzyskanie profilu zaufanego jest bardzo proste i bezpłatne. Przygotowaliśmy krótki filmowy poradnik, w którym podpowiadamy, jak go założyć i jak z niego korzystać.Masz pytania? Zadzwoń! Napisz!

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo:

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer