Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiany w obsłudze interesantów urzędu

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna od najbliższego czwartku (29 października) wprowadza nowe zasady pracy. Ograniczeniom ulegnie bezpośrednia obsługa interesantów. Od teraz załatwienie sprawy w magistracie będzie możliwe tylko po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu wizyty. Przepraszamy za niedogodności.

Nowe zasady zostały wprowadzone w związku ze stale rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników urzędu.


Umów wizytę

Od najbliższego czwartku (29 października) załatwianie spraw w konstancińskim magistracie będzie możliwe po wcześniejszym telefonicznym (22 484 23 05, 22 484 23 06 lub 22 484 23 07) lub mailowym (kancelaria@konstancinjeziorna.pl) umówieniu wizyty.


Skrzynka podawcza

Ponadto w holu UMiG (wejście od ul. Kolejowej) ustawiona została skrzynka podawcza, do której interesanci mogą wrzucać wszelką korespondencję (dokumenty powinny być w zamkniętej kopercie zaadresowanej na: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna). Uwaga! Osoby, które chcą otrzymać potwierdzenie ich złożenia, proszone są o dołączenie do dokumentów takiej informacji. Należy w niej określić preferowaną formę potwierdzenia: telefoniczną, elektroniczną lub pisemną. 

Uwaga! Wniosek o wydanie dowodu osobistego lub dokumenty dot. spraw meldunkowych, działalności gospodarczej należy składać osobiście w biurze obsługi mieszkańca, po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty pod nr tel. 22 48 42 305.

Przypominamy, że obsługa mieszkańców odbywa się od poniedziałku do piątku wyłącznie w godz. 9.00–15.00. 

Sprawy urzędowe można też załatwić bez wychodzenia z domu, przez internet:


Burmistrz i zastępcy nie przyjmują interesantów

Do odwołania zawieszone jest także przyjmowanie interesantów przez burmistrza i jego zastępców. Kontakt z nimi możliwy jest wyłącznie drogą telefoniczną (22 484 23 10) lub elektroniczną (e-mail: sekretariat@konstancinjeziorna.pl).


Zasady bezpieczeństwa

Interesanci do ratusza wchodzą pojedynczo, wejściem od ul. Kolejowej. Na terenie urzędu należy pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • zasłanianiu nosa i ust, 
  • dezynfekcji dłoni,
  • zachowaniu dystansu społecznego.

Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2020-10-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer