Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Akademia Czujnego Rodzica

Akademia Czujnego Rodzica powraca po wakacjach w formie spotkań online. W najbliższą środę (9 września) tematem wykładu będzie bezpieczeństwo dzieci w szkołach i przedszkolach w czasie epidemii koronawirusa.

Akademia Czujnego Rodzica to projekt Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Spotkania wracają po wakacyjnej przerwie, choć w nieco zmienionej formie. Tym razem wykłady będą prowadzone w formie online. Pierwszy już w najbliższą środę (9 września) o godz. 18.00. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo dzieci w szkołach i przedszkolach w czasie epidemii. Na pytania odpowie dr n. med. Aleksandra Piotrowska, pediatra z 20-letnim stażem. Transmisja będzie prowadzona na kanale powiatu piaseczyńskiego YouTube (link otwiera się w nowym oknie).

Nie ma zapisów! Nie ma ograniczenia miejsc! Chcesz zadać pytanie ekspertowi? Napisz maila: wzs@piaseczno.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-09-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer