Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Festiwal Food Trucków na koniec wakacji

Takiego wydarzenia w Konstancinie-Jeziornie jeszcze nie było. Zapraszamy na pierwszy w naszym mieście Festiwal Food Trucków. W arenę najlepszych smaków z całego świata zmieni się parking przed Centrum Handlowym Stara Papiernia. To wszystko od 4 do 6 września.

To będzie pierwszy w naszym mieście zlot food trucków. W dniach 4–6 września przed Starą Papiernią przy al. Wojska Polskiego 3 w Konstancinie-Jeziornie zaparkują najlepsze restauracje „na kółkach” i będą serwować przepyszne potrawy z różnych zakątków globu. 


Pyszności z 4 stron świata

Nie zabraknie klasyki street foodu – burgerów, frytek i zapiekanek, jak i bardziej oryginalnych dań europejskiej i światowej kuchni – meksykańskiego buritto, tybetańskich pierożków na parze, tajskiego curry czy hiszpańskich churros. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Zapraszamy na parking przed Starą Papiernię:

  • 4 września (piątek) w godz. 15.00–22.00,
  • 5 września (sobota) w godz. 12.00–22.00,
  • 6 września (niedziela) w godz. 12.00–20.00.

Wstęp na Festiwal Food Trucków jest wolny. Gmina Konstancin-Jeziorna jest partnerem wydarzenia.


Zasady bezpieczeństwa

Organizatorzy, Food Truck Festivals oraz C.H. Stara Papiernia, zadbają o pyszne menu oraz o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. I tak m.in. na każdym food trucku dostępny będzie płyn do dezynfekcji, a stoliki będą odkażane po każdym gościu. Ponadto dla wspólnego dobra na wydarzeniu obowiązuje dystans społeczny.

Więcej szczegółów na Facebooku (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-08-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer