Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pieniądze dla gminy z programu Maluch+

Kolejne dofinansowanie dla Konstancina-Jeziorny. Tym razem samorząd otrzyma ponad 121 tys. zł w ramach programu Maluch+. Kwota ta zostanie przeznaczona na bieżące funkcjonowanie gminnego żłobka.

Maluch+ to rządowy program, który wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. W jego ramach gmina Konstancin-Jeziorna pozyskała ponad 121,5 tys. zł dofinansowania na bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem gminnego żłobka w 2020 r. Pieniądze zostaną przeznaczone na wynagrodzenia dla personelu, koszty dostawy mediów i utrzymanie czystości w placówce.

Gmina Konstancin-Jeziorna jest jedną z 16 jednostek samorządu terytorialnego, którym udało się pozyskać takie wsparcie. W czwartek (13 sierpnia) ich przedstawiciele, w tym burmistrz Kazimierz Jańczuk, podpisali stosowne umowy z wicewojewodą Arturem Standowiczem. Uroczystość odbyła się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.

Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-08-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer