Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pieniądze na mundury i wyposażenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Bielawie pozyskała 12 tys. zł dofinansowania na zakup umundurowania i wyposażenia dla działającej przy jednostce młodzieżowej drużyny pożarniczej. Pieniądze pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Pieniądze zostały przyznane w ramach programu pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom poprzez aktywowanie i doposażenie młodzieżowych drużyn pożarniczych”. Jednostka z Bielawy otrzymała dofinansowanie w kwocie 12 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup umundurowania i wyposażenia dla młodzieżowej drużyny pożarniczej, działającej przy OSP Bielawa. 

Całkowity koszt zadania to 16,5 tys. zł, w tym 4,5 tys. zł stanowi wkład własny bielawskiej jednostki. Umowa na jego realizację została podpisana w miniony piątek (28 sierpnia) w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-08-31

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer