Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pierwsze śluby w willi Kamilin

Ach, co to były za śluby! W minioną sobotę (8 sierpnia) trzy pary zawarły związek małżeński w nowej sali ślubów, która mieści się w odrestaurowanej willi Kamilin. Jako pierwsi na ślubnym kobiercu stanęli Katarzyna Bojar i Przemysław Pacholczak. Narzeczonych przed wejściem do budynku powitał Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.


Willa Kamilin przy ul. J. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie otwiera swoje podwoje. Mieszcząca się w niej sala ślubów jest już dostępna dla wszystkich, którzy chcą stanąć na ślubnym kobiercu w wyjątkowym i nietuzinkowym miejscu. Jako pierwsi przysięgę małżeńską, w minioną sobotę (8 sierpnia), złożyli Katarzyna Bojar i Przemysław Pacholczak, mieszkańcy naszej gminy.


Życzenia od burmistrza

Narzeczonych w miejscu uroczystości, chwilę przed jej rozpoczęciem, powitał Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. Włodarz złożył pani Katarzynie i panu Przemysławowi życzenia wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia oraz wręczył bukiet białych róż. Nie zapomniano też o upominku. Marzena Micewicz, zastępczyni kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, podarowała parze akwarelę przedstawiającą willę Kamilin, która z pewnością będzie przypominać nowożeńcom o tym ważnym wydarzeniu.


Duże zainteresowanie

Tego dnia na ślubnym kobiercu stanęły jeszcze dwie inne pary – Aleksandra Osiecka i Łukasz Gniłka oraz Agnieszka Tylman i Patryk Młotek, które również otrzymały miły prezent. 

Jak podkreśla Marzena Micewicz, mimo panującej pandemii koronawirusa zainteresowanie ślubami w nowym miejscu jest duże. Dlatego zachęcamy do rezerwowania terminów z odpowiednim wyprzedzeniem. Przypominamy też, że liczba gości biorących udział uroczystości jest ograniczona.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel.: 22 484 23 51.


Galeria zdjęć

Fot. Andrzej Piętka

Autor: Magdalena Misiewicz

2020-08-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer