Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Polecamy na weekend

Kino na leżakach, bajkowy spektakl i warsztaty artystyczne dla dzieci oraz koncert patriotyczny – oto nasze propozycje na rozpoczynający się weekend. Zachęcamy do spędzenia go w Konstancinie-Jeziornie.


Kino na leżakach

W piątek (14 sierpnia) o godz. 21.15 zapraszamy na kolejny wieczór z kinem na leżakach. Tym razem w repertuarze polski film „Zabawa zabawa” z 2018 r. (reż. Kinga Dębska). Wstęp bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona. Teren kina plenerowego, które stanie na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15), zostanie wygrodzony, a leżaki będą ustawione w odpowiednich odstępach. 


Podwórko wyobraźni

Co kryje się na podwórku wyobraźni? Kogo można na nim spotkać, z kim się zaprzyjaźnić? Konstanciński Dom Kultury zaprasza na opowieść, której głównym bohaterem będzie wyobraźnia. Po spektaklu odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy napiszą i zilustrują książkę. Plenerowy spektakl dla dzieci „Podwórko wyobraźni” w wykonaniu Muzeum Bajek Baśni i Opowieści już w najbliższą sobotę (15 sierpnia) o godz. 16.00. Wstęp wolny. 


Koncert patriotyczny

Weekend zakończymy koncertem patriotycznym. W niedzielę (16 sierpnia) o godz. 17.00 w altanie przy Konstancińskim Domu Kultury wystąpi RP Quartet. Zespół tworzą absolwenci Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Grupa ma w swoim repertuarze m.in. piosenki z okresu Powstania Warszawskiego, najpiękniejsze pieśni patriotyczne, zakazane piosenki oraz folklor warszawski. Wstęp wolny. 


Reżim sanitarny

Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły: www.konstancinskidomkultury.pl.

Autor: KDK

2020-08-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer