Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym

Rolniku, jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego. Mieści się on w konstancińskim magistracie. 

Gminny Punkt Spisowy to specjalnie miejsce wyposażone w komputer i internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego, czyli obowiązkowej metody spisowej. 

Punkt zlokalizowany jest w holu na parterze Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77 i jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz.: 9.00–15.00 (nr tel. 22 484 24 70). 

Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do punktu w gminie, w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.   

Funkcjonowanie Gminnych Punktów Spisowych w gminach zlokalizowanych na terenie powiatów objętych obostrzeniami epidemicznymi (obszary żółte i czerwone) będzie zawieszone do czasu zniesienia obostrzeń.

Autor: GUS

2020-09-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer