Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weekendowy rozkład jazdy

Przed nami przedostatni wakacyjny weekend. Warto więc dobrze go wykorzystać, a będzie ku temu okazja. W dniach 21–23 sierpnia zapraszamy do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. Będą m.in. spektakl teatralny, kino na leżakach i koncert plenerowy.


Finisaż wystawy

W piątek (21 sierpnia) Konstanciński Dom Kultury zaprasza na finisaż wystawy „Mapa pamięci” autorstwa Aleksandra Ryszki. Spotkanie z artystą malarzem rozpocznie się o godz. 19.00. Później będzie okazja do obejrzenia wystawy w jego towarzystwie. Wstęp wolny.


Kino na leżakach

O godz. 21.15 zapraszamy na przedostatni już wieczór z kinem na leżakach. Tym razem w repertuarze  komedia romantyczna „Paryż może zaczekać” z 2016 r. (reż. Eleanor Coppola). Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, ze względów bezpieczeństwa. Teren kina plenerowego, w które tradycyjnie zamieni się polana przy Hugonówce (ul. Mostowa 15), zostanie wygrodzony, a leżaki będą ustawione w przepisowych odstępach. 


Spektakl dla dzieci

„Bajka o słowiku” to tytuł spektaklu dla dzieci, który zobaczymy w sobotę (22 sierpnia). Na deskach altany wystąpią aktorzy Teatru Kamishibai. Początek o godz. 16.00. Po spotkaniu z chińską opowieścią czekają warsztaty artystyczne z origami, japońskiej sztuki składania papieru. Wstęp wolny. 


Koncert patriotyczny

Weekend zakończy Ygor Przebindowski. Koncert pt. „Powidoki północy” będzie muzyczną podróżą prosto w głąb duszy i serca. Tematy filmowo-jazzowe, inspirowane norweską muzyką ludową, zabiorą słuchaczy gdzieś daleko, gdzie pełno samotności i pustki, nad którą rozmyśla człowiek. Zapraszamy o godz. 17.00. Wstęp wolny. 


Reżim sanitarny

Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły: www.konstancinskidomkultury.pl.

Autor: KDK

2020-08-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer