Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiany w konstancińskim komisariacie

Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Konstancinie-Jeziornie. Jednostka ma nowego szefa. Pełniącym obowiązki komendanta został nadkom. Marek Kruszewski, który sprawował do tej pory funkcję zastępcy.

Nadkom. Marek Kruszewski obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pełni od 14 sierpnia 2020 r. Zastąpił on na stanowisku swojego szefa podkom. Radosława Tomaszewskiego, który z przyczyn osobistych, oddał się do dyspozycji Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Podinsp. Paweł Krauz kierowanie jednostką powierzył nadkom. Kruszewskiemu wstępnie na trzy miesiące.


Zna gminę

Marek Kruszewski ma 46 lat. W Policji służy od 1994 r. 25 lat przepracował na terenie powiatu piaseczyńskiego. W latach 2004–2006 był dyżurnym w konstancińskim komisariacie, a od lipca 2016 r. jest z nim związany na stałe, jako zastępca komendanta. Mieszka w pobliskim Piasecznie. Topografię gminy Konstancin-Jeziorna zna nie tylko od strony kryminalistyki i wykroczeń, ale także z racji częstych wycieczek rowerowych, będących jego ulubioną formą spędzania wolnego czasu, którego – jak podkreśla – niestety mu brakuje.


Powodzenia

W imieniu władz samorządowych i mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna życzymy wytrwałości w realizacji zamierzeń, sukcesów na nowym stanowisku, a przede wszystkim satysfakcji zawodowej.

Autor: Grzegorz Żurawski

2020-08-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer