Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

LGD zaprasza na konsultacje społeczne

Trwają konsultacje społeczne Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalnej Grupy Działania”. Uwagi można zgłaszać do 14 lutego. Propozycje zmian będą również omawiane na spotkaniu, które 7 lutego odbędzie się w biurze Stowarzyszenia Perły Mazowsza w Tarczynie.


Organizatorem konsultacji społecznych jest Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania. Na spotkaniu, które odbędzie się 7 lutego można będzie zgłosić propozycje zmian i korekt w Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia. Początek o godz. 14.00 w biurze stowarzyszenia przy ul. J. Stępkowskiego 17 lok. 111 w Tarczynie.

Propozycje zmian do strategii można również zgłaszać w siedzibie LGD, w godz. 8.00–16.00, lub przesłać na adres e-mail: lgd@vp.pl. Konsultacje będą prowadzone do 14 lutego 2020 r. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie internetowej: www.lgd-tp.pl w zakładce: Dokumenty.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-01-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer