Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pożegnanie zastępcy komendanta

Władze gminy Konstancin-Jeziorna w piątek (24 stycznia) pożegnały odchodzącego na emeryturę zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Burmistrz Kazimierz Jańczuk podziękował st. bryg. Mirosławowi Bośkowi za wieloletnią i wzorową współpracę.


Uroczysta odprawa

Zastępca komendanta st. bryg. Mirosław Bosiek po 26 latach służby przeszedł na emeryturę. Uroczyste pożegnanie z mundurem i jednostką odbyło się w piątek (24 stycznia) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. W odprawie uczestniczyli m.in. włodarze gmin powiatu piaseczyńskiego. 


Podziękowania i życzenia

Byli wśród nich Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, i jego zastępca – Dariusz Zieliński, którzy podziękowali st. bryg. Mirosławowi Bośkowi za długoletnią, wzorową i pełną zaangażowania współpracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Były też życzenia sukcesów i spełnienia marzeń. Burmistrz wręczył również na pamiątkę obraz przedstawiający willę Hugonówkę. 


Galeria zdjęć

fot. Axendor Fotografia Anna Niezabitowska

Autor: Patryk Siepsiak

2020-01-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer