Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Strażnicy miejscy zapukają do drzwi

Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie rozpoczyna kontrole i sprawdza, czym mieszkańcy gminy palą w piecach oraz jak dbają o czystość i porządek na swoich posesjach. Na początek strażnicy zapukają do drzwi mieszkańców Okrzeszyna, Kępy Oborskiej, Kępy Okrzewskiej i Obórek.


Kontrole nieruchomości

Straż Miejska rusza w teren na polecenie Kazimierza Jańczuk, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Strażnicy sprawdzą, czy mieszkańcy przestrzegają zapisy regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie. W najbliższym czasie kontrole nieruchomości będą prowadzone w sołectwach: Okrzeszyn, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska i Obórki.


Strażnicy sprawdzą

Z upoważnienia burmistrza mundurowi sprawdzą: deklaracje na odbiór odpadów komunalnych z ilością osób zamieszkujących daną nieruchomość, częstotliwość opróżniania zbiorników na nieczystości płynne, opał używany do ogrzewania budynku, segregację odpadów oraz ład i czystość na nieruchomości.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-01-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer