Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne stypendia w No Bell

Szkoła No Bell w Konstancinie-Jeziornie prowadzi nabór do programu stypendialnego na rok 2020/2021. Szansę na zdobycie legitymacji mają uczniowie, którzy zdadzą test rekrutacyjny. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Program stypendialny No Bell adresowany jest do uczniów klas 4–8 szkoły podstawowej, a udział w nim jest bezpłatny. 


Testy wiedzy

Wszyscy zainteresowani odbędą rozmowę kwalifikacyjną i przystąpią do testów sprawdzających ich wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego (z wyłączeniem czwartoklasistów). Dodatkowo na młodzież z klas 7–8 czeka sprawdzian z: biologii, chemii, fizyki, geografii i historii. Terminy rozmów i testów będą umawiane indywidualnie. Pierwszym krokiem przystąpienia do programu stypendialnego jest wypełnienie formularza i zapoznanie się z regulaminem programu na stronie internetowej szkoły (link otwiera się w nowym oknie).


Innowacyjna szkoła

No Bell mieści się przy ul. Mirkowskiej 39b w Konstancinie-Jeziornie. W 2017 r. placówka została zwycięzcą międzynarodowego konkursu Edumission wyłaniającego najbardziej innowacyjne szkoły na świecie.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-09-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer