Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Europejski Dzień Bez Samochodu

We wtorek (22 września) obchodzimy Europejski Dzień Bez Samochodu. W związku z tym podróżowanie wszystkimi pojazdami komunikacji miejskiej wykonującymi przewozy w ramach Warszawskiego Transportu Publicznego jest bezpłatne. W tym dniu można także przez godzinę jeździć za darmo Konstancińskim Rowerem Miejskim.

Mniej samochodów na ulicach to mniej spalin, a mniej spalin to mniejszy smog. Dlatego zachęcamy do korzystania z komunikacji publicznej. 


Bez biletów

We wtorek (22 września) w związku z przypadającym w tym dniu „Europejskim Dniem Bez Samochodu” nie musimy kupować i kasować biletów. Podróżowanie, w godz. 00.00–23.59, wszystkimi pojazdami komunikacji miejskiej w ramach Warszawskiego Transportu Publicznego jest bezpłatne. Szczegóły: www.wtp.waw.pl (link otwiera się w nowym oknie).


Godzina za darmo

Z okazji Światowego Dnia Bez Samochodu zachęcamy także do korzystania z Konstancińskiego Roweru Miejskiego. We wtorek użytkownicy systemu wypożyczalni jednośladów, którego operatorem jest Nextbike Polska, mogą przez godzinę jeździć za darmo. Szczegóły: www.nextbike.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-09-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer