Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Poczuj i poznaj Urzecze

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zapraszamy w podróż po kulturze nadwiślańskiego Urzecza. W najbliższą niedzielę (20 września) będzie się działo na zamku w Czersku. Koncerty, degustacja urzeckich potraw, stoiska regionalnych producentów to tylko niektóre z atrakcji. Gmina Konstancin-Jeziorna też tam będzie. Do zobaczenia!

Zamek w Czersku w najbliższą niedzielę (20 września) będzie gościć turystów i miłośników Urzecza – podwarszawskiego, nadwiślańskiego mikroregionu etnograficznego. W ramach 23. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa czeka sporo atrakcji. W programie m.in. koncerty zespołów muzycznych z Urzecza i nie tylko, nadwiślańska binduga, wystawa „Rzeźba Urzecza i Polesia”, stoiska producentów regionalnych oraz degustacja urzeckich potraw. 


Zapraszamy na stoisko promocyjne

W takim miejscu nie zabraknie Konstancina-Jeziorny. Na gminnym stoisku promocyjnym dzieci wezmą udział w warsztatach, podczas których m.in. ułożą puzzle, rozwiążą rebusy i łamigłówki. Ponadto każdy, kto nas odwiedzi, będzie miał okazję wybić pamiątkową monetę. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Będziemy rozdawać balony oraz częstować konstancińskimi krówkami. Zapraszamy w godz. 12.00–17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-09-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer