Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spisz się przez telefon

Trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Od środy (16 września) rachmistrzowie przypominają rolnikom o możliwości spisania się przez telefon. To rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają komputera i dostępu do internetu.

Najważniejszą i obowiązkową metodą spisową Powszechnego Spisu Rolnego 2020 jest samospis internetowy (aplikacja jest dostępna na stronie: spisrolny.gov.pl/). Jednak użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie dysponują komputerem lub dostępem do internetu i nie skorzystają ze stanowiska komputerowego utworzonego dla nich w Gminnym Punkcie Spisowym, mogą spisać się przez telefon. To metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można spisać się w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz.

Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach: 8.00–20.00. Przed sięgnięciem po telefon warto przygotować wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego i mieć je przy sobie.

Rolnikom o możliwości spisu telefonicznego będą od 16 września przypominać rachmistrze. Jeśli do nas zadzwonią, warto skorzystać z ich propozycji i wypełnić od razu formularz spisowy.

W przypadku pytań lub wątpliwości co do tożsamości i uprawnień rachmistrza, należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zweryfikować te informacje.

Więcej informacji o spisie na stronie: spisrolny.gov.pl

Autor: GUS

2020-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer