Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Transmisja online z otwarcia ofert

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje, że transmisja z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Inwentaryzacja źródeł ciepła w gminie Konstancin-Jeziorna” odbędzie się w piątek (18 września) o godz. 10.30.

Forma otwarcia ofert online ma związek z panującą epidemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami. Zgodnie z informacją wydaną przez Urząd Zamówień Publicznych transmisja przez internet w sposób wystarczający realizuje zasadę, o której mowa w art. 86 ust. 2 Pzp: „otwarcie ofert jest jawne i następuje bezpośrednio po upływie terminu do ich składania – z tym, że dzień, w którym upływa termin składania ofert jest dniem ich otwarcia. Tym samym brak możliwości fizycznej obecności zainteresowanych osób przy otwarciu ofert z jednoczesnym zapewnieniem transmisji online i podaniu uprzedniej informacji o transmisji nie stanowi naruszenia przepisów ustawy Pzp”.


Najbliższe otwarcie ofert

Informujemy, że najbliższe otwarcie ofert nastąpi w piątek (18 września 2020 r.) o godz. 10.30 w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „Inwentaryzacja źródeł ciepła w gminie Konstancin-Jeziorna”.

Transmisja będzie prowadzona na kanale: YouTube gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor: BZP

2020-09-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer