Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zostań Honorowym Dawcą Krwi

„Twoja krew, moje życie” pod takim hasłem odbędzie się w najbliższą niedzielę (11 października) zbiórka krwi w Domu Parafialnym w Klarysewie. Wystarczy tylko przyjść z dokumentem tożsamości. Zapraszamy!

„Twoja krew, moje życie” to ogólnopolska kampania, której celem jest dotarcie do jak najszerszej grupy Honorowych Dawców Krwi oraz uświadomienie społeczeństwu znaczenia systematycznego oddawania tego drogocennego płynu dla potrzeb służby zdrowia.

Zbiórka krwi odbędzie się w niedzielę (11 października) w Domu Parafialnym w Klarysewie (ul. Słoneczna 20) w godz. 9.30–13.30.


Weź ze sobą dokument tożsamości

Nie trzeba znać swoje grupy krwi. Wystarczy tylko rano zjeść niskotłuszczowy posiłek oraz wypić większą ilość wody. Jeżeli wybierasz się po raz pierwszy, zabierz ze sobą kogoś do towarzystwa, na pewno poczujesz się pewniej, a przede wszystkim bezpieczniej. Nie zapomnij o dokumencie tożsamości. 

Takie zbiórki krwi odbywają się w wielu miastach Polski. Więcej informacji o Honorowym Oddawaniu Krwi można znaleźć na stronie www.twojakrew.pl.


Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2020-10-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer