Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Chcesz się spisać w urzędzie? Umów wizytę!

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z Internetem, mogą spisać się samodzielnie w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Punkt spisowy czynny jest w godz. 9.00–15.00. Wcześniej jednak trzeba się na taką wizytę umówić telefonicznie – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 wystartował w czwartek (1 kwietnia). Spis dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski – niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy wieku. 


Spis online

Podstawową i obowiązkową formą udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest samospis online. Można go dokonać bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie internetowej Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (link otwiera się w nowym oknie)


Nie masz komputera? Pomogą urzędnicy

Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z dostępem do Internetu, mogą spisać się samodzielnie w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Na mieszkańców czeka sprzęt z dostępem do sieci, a w razie pytań lub problemów z obsługą aplikacji spisowej pomocy udzieli wyznaczony do tego pracownik urzędu. Punkt czynny jest w godz. 9.00–15.00. Wcześniej jednak trzeba się na taką wizytę umówić telefonicznie. Zgłoszenia przyjmuje p. Aneta Sokalska, członek Gminnego Biura Spisowego, pod nr.: 22 484 23 10.


Rachmistrz ostatnią deską ratunku

Można również spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową pod nr: 22 279 99 99. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: spis.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2021-04-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer