Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Szkolenie dla wnioskodawców

Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza na szkolenie online dla wnioskodawców, które odbędzie się 13 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00, za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Obowiązuje rejestracja.

Stowarzyszenie Perły Mazowsza ogłosiło nabór wniosków. Środki finansowe można pozyskać na realizację różnych przedsięwzięć związanych m.in. z rozwojem infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, tworzeniem nowych i rozwojem istniejących podmiotów gospodarczych czy budową i remontem dróg lokalnych. Projekty będzie można składać od 16 do 29 kwietnia.


Szkolenie online

Wcześniej, bo już w najbliższy wtorek (13 kwietnia), Lokalna Grupa Działania zaplanowała szkolenie dla osób, które zamierzają wziąć udział w naborze na wsparcie dla:

  • tworzenia nowych podmiotów gospodarczych na terenie LGD;
  • rozwoju podmiotów gospodarczych funkcjonujących na terenie LGD.

Szkolenie, w związku z ograniczeniami związanymi z organizowaniem tradycyjnych spotkań i zgromadzeń, będzie prowadzone w formie zdalnej, za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Początek o godz. 17.00.


Obowiązkowa rejestracja

Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres e-mail: lgd@vp.pl. Stowarzyszenie przypomina, że zgodnie z kryteriami ocen operacji udział w szkoleniu oraz doradztwie indywidualnym jest punktowane. LGD zaprasza także do skorzystania z konsultacji indywidualnych, które startują już 12 kwietnia (poniedziałek).

Autor: Patryk Siepsiak

2021-04-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer